PŘENESTE K NÁM VAŠE ČÍSLO

Chcete si ponechat své současné číslo?!

Je to snadné

KROK 1
Je třeba u svého stávajícího operátora požádat o CTID kód (tzv. ČVOP – Číslo výpovědi opouštěného operátora).
 
KROK 2

Jakmile obdržíte od svého současného operátora CTID kód (ČVOP), vyplňte následující formulář pro přenos čísla.

UPOZORNĚNÍ! Přenos Vašeho čísla nelze provést na zakoupenou SIM kartu Koruna Mobil, která již přiřazené číslo má. Vaši novou SIM kartu Vám zašleme poštou.

Poskytujeme SIM karty v provedení NanoSIM. V případě, že potřebujete převodník, uveďte prosím tuto informaci do poznámky.

Přenos čísla je zpoplatněn částkou 350 Kč
Celková cena za přenos včetně 200 Kč kreditu je 550 Kč

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE
  • Podmínkou přenesení telefonního čísla je požádat u svého stávajícího operátora o ukončení poskytování služby – požádat o tzv. ČVOP kód.
  • Naše zákaznické centrum Vaši žádost zpracuje a sdělí Vám prostřednictvím SMS zprávy identifikaci objednávky a datum uskutečnění přenosu čísla.
  • Před uskutečněním přenosu obdržíte novou Koruna Mobil SIM kartu, kterou zasíláme doporučeně do vlastních rukou Českou poštou. SIM karta má nulový kredit, proto si nezapomeňte před naúčtováním měsíčního poplatku kredit včas dobít.
  • K přenosu čísla dojde ve sjednaný pracovní den, a to v časovém rozmezí od 0:00 hodin do 6:00 hodin. V této době nebo její části nemusí být přenášené telefonní číslo aktivní v síti žádného mobilního operátora, nadále však zůstává aktivní pro volání na číslo tísňové linky 112. Nejpozději do 6:00 bude číslo v síti Koruna Mobil aktivováno.
  • V případě, že potřebujete pomoci, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum na čísle 778 820 880 od pondělí do pátku mezi 8:00 a 18:00.
  • Lhůta pro přenesení telefonního čísla jsou 4 pracovní dny, je-li číslo již uvolněno stávajícím operátorem. Není-li číslo uvolněno (datum uvolnění uvedené v ČVOP je v budoucnu), přenos čísla proběhne do 4 pracovních dnů od data uvolnění.
  • V případě žádosti o ČVOP kód u KorunaMobil je pro kladné vyřízení žádosti nutné, aby na SIM kartě přenášeného telefonního čísla byl v době žádosti kladný zůstatek kreditu.Použitím tohoto formuláře souhlasíte s uchováním a zpracováním Vašich dat prostřednictvím této webové stránky.